Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedisi bööle uyuyan başka biri warmı?

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

amanııııııııııııın!!!
Tam yemelik![signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe süper yaw[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tatlılar :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sbora, 21 Temmuz 2004 23:48 tarihinde demiş ki:
bi gün odaya girdim bi baktım kedi sırt üstü yatmış ayaklar tavana baka şekilde uyuyor :) tam resmini çekeyim derken uyandı namussuz :D

benim köpegim de divanda uzanirken yanima gelip yere uzaniyo ve ayni hareketi yapiyo :) galiba özeniyolar bize :)[signature][hline]TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...

aklıma geldide 1 ay kadar önce çekmiştim bizimki uyurken gerçi tam fotoda uyandı bütün sihir kaçtı ama yine soruyorum kedisi böle uyuyan başka biri varmı
[signature][hline]Mendoza, 03 Şubat 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
Hayatimda bu kadar "hastalikli" bir film gormedim...

kanberdim bi zamanlar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...